REZERVACEon-line

Úžasná hudba ke hře

Výběr hudby je jedním z našich trumfů. Nabízíme několik profesionálních hudebních motivů, které navíc neustále rozšiřujeme.

Je jen na vás, které hudební prostředí si vyberete. Při svých hrách můžete všechna hudební prostředí prostřídat a vyzkoušet tak všechny.

Retro Games

Energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů. Arkádové hry na desetikoruny, Pac-Man, Street fighter a další!

Transformers

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers. Těšit se můžete na techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

TRON Original

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický.

Star Wars

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

Terminator

Kdo by neznal ústřední melodii tohoto filmu a Arnolda Schwarzeneggera v hlavní roli. Téměř démonická hudba v kombinaci s filmovými hláškami dělají z tohoto motivu must-play! :-)

007

Náš vůbec nejstylovější hudební motiv inspirovaný legendární filmovou sérií v čele s Jamesem Bondem.

Rezervujte si on-line svoji hru