REZERVACEon-line

Úžasná hudba ke hře

Výběr hudby je jedním z našich trumfů. Nabízíme několik profesionálních hudebních motivů, které navíc neustále rozšiřujeme.

Je jen na vás, které hudební prostředí si vyberete. Při svých hrách můžete všechna hudební prostředí prostřídat a vyzkoušet tak všechny.

Thor: Ragnarok

Přeneste se Bifrostem do Arény za burácení boha blesku a zahrajte si při té nejlepší hudbě z nového super-hrdinského filmu Thor: Ragnarok.

Hru si užijete včetně legendárního Immigrant Songu od Led Zeppelin a nezapomněli jsme samozřejmě ani na filmové hlášky!

Rocky & The Expendables

Hudební motiv pro pořádné chlapy! Plný tvrdé rockové muziky, která vás maximálně nakopne do hry. Nemějte se soupeřem ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ a dejte mu tvrdý KNOCKOUT!

Matrix

Dokážete uhnout letící kulce? V naší aréně ano! Pořádně nabušený motiv toho nejlepšího z trilogie Matrix. Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!

Resident Evil

Pro potěchu vyznavačů tvrdších hudebních stylů jsme namixovali opravdu ďábelskou kombinaci! Nejenom Marylinem Mansonem „živ“ je tento motiv, kdy metalová řežba je alfou i omegou. Zkuste, jen pokud se nebojíte!

Western

Že je Western za zenitem? Nenechte se mýlit, tento hudební motiv posouvá hru do úplně jiných rovin! Westernové klasiky, ve kterých hrál Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Jamie Foxx. Znáte také z filmů od Quentina Tarantina! Tento motiv si zamilujete!

Alien

Hudební motiv inspirovaný legendární filmovou Sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Vetřelec a Jamese Camerona: Vetřelci. Po slibném začátku následuje temný a hororem nadupaný motiv, který vás přenese na palubu vesmírné lodi těsně před její explozí.

Retro Games

Energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů. Arkádové hry na desetikoruny, Pac-Man, Street fighter a další!

Transformers

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers. Těšit se můžete na techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

TRON Original

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický.

Star Wars

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

Terminator

Kdo by neznal ústřední melodii tohoto filmu a Arnolda Schwarzeneggera v hlavní roli. Téměř démonická hudba v kombinaci s filmovými hláškami dělají z tohoto motivu must-play! :-)

007

Náš vůbec nejstylovější hudební motiv inspirovaný legendární filmovou sérií v čele s Jamesem Bondem.

Rezervujte si on-line svoji hru